Ar 2015.gada 1. oktobri esam palaiduši Grozā projektu jaunā izskatā.

Daudz esam iemācījušies, ņemuši vērā Jūsu ieteikumus un padarījuši mūsu projektu pieejamāku.

Dažas būtiskas lietas, kas Grozā ir mainījušās:

  • pilnīgi jauns, mūsdienīgs dizains,
  • jauns Grozā logo,
  • mājaslapa tagad ir pilnībā aplūkojama arī no mobilajām ierīcēm,
  • ieviests dažādu valodu atbalsts (latviešu valoda, krievu valoda, angļu valoda),
  • platforma padarīta stabilāka, uzticamāka, ērtāka,
  • daļa no platformas iespējām ir atslēgtas pilnībā, daļa - īslaicīgi,
  • u.c.

Kas ir Grozā projekts?

Sākotnēji projekts bija sociālā platforma, kas piedāvā jebkuram pievienot produktus un to cenas. Taču pagaidām, informācijas kvalitātes labā, esam apturējuši sociālās platformas daļu. Varbūt kādreiz šī iespēja atkal būs pieejama.


Iespēja pievienot favorītiem (atzīmēt) kategorijas.

Tā kā lietotāji vēlējās saņemt informāciju par produktu kategoriju un nevis tikai par konkrētu produktu, tad esam padarījuši lietas vienkāršākas, ieviešot iespēju atzīmēt visu produktu kategoriju. Tas nozīmē, ka Jums būs iespēja saņemt jaunumus par šīs kategorijas visu produktu akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Šādā gadījumā sūtīsim tikai izdevīgākos piedāvājumus un ierobežotā skaitā.

Produktu, recepšu, ziņu komentēšana un novērtēšana.

Jau iepriekš bija iespējams komentēt produktus, kā arī novērtēt produktus un receptes. To visu esam padarījuši ērtāku. Kā arī, ieviešot ziņu jeb jaunumu lapas, komentēšana un novērtēšana būs pieejama arī šeit.

Vairāk jaunumu, cenu, produktu un recepšu.

Daudz ir paveikts un vēl daudz tiks darīts, lai turpmāk nodrošinātu Jums vairāk jaunu produktu, vairāk akciju un īpašo piedāvājumu. Esam apņēmušies arī turpmāk sniegt svarīgu informāciju, kas saistās ar pārtikas produktiem un... varbūt arī ar kaut ko citu.

Cik aptuveni izmaksā pagatavot kādu ēdienu?

Mūsu turpmākajās receptēs centīsimies sniegt informāciju arī par to, cik tad kopā izmaksā visu izejvielu pirkšana un ... varbūt arī to, kurā veikalā izdevīgāk to visu iegādāties.


Pievieno produktus un kategorijas saviem favorītiem!

Galu galā - pievieno pie saviem favorītiem sev interesējošos produktus un produktu kategorijas! Tas ļaus Tev saņemt no mums informāciju par šo produktu akciju cenām un īpašajiem piedāvājumiem. Neuztraucies - jebkurā laikā Tu vari savā lietotāja profilā veikt sev vēlamās izmaiņas - dzēst favorītu vai atzīmēt, ka nevēlies saņemt nekādas ziņas par šo konkrēto produktu / kategoriju. Kā arī saņemsi tikai vēlamo un saistīto informāciju - nekā lieka!


Grozā kolektīvs!