15.decembrī, plkst. 10.00 atklāts jauns Rimi veikals Rīgā, Grēcinieku ielā 22-1. Novērtējot pircēju pieprasījumu, Vecrīgā tika atklāts jauns un īpaši veidots ātrās iepirkšanās koncepta veikals, kur 127 kvadrātmetru platībā pircējiem būs iespēja pašiem pagatavot veselīgus salātus vai kafiju, iegādāties uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, kā arī ikdienai nepieciešamas preces.

Jaunā koncepta veikals un tā sortiments ir īpaši pielāgots vietas specifikai, ņemot vērā apmeklētāju plūsmu un apkārtējo vecpilsētas vidi ar skolām, tūristu plūsmu un birojiem, kur viens no pircējiem svarīgākajiem iepirkšanās faktoriem ir ātrums un ērtības. Lai padarītu vieglāku rīdzinieku un tās viesu ikdienu, jaunajā veikalā pircējiem būs iespēja pašiem sakombinēt savu veselīgo maltīti līdzņemšanai no salātu bāra, kā arī pagatavot sev tīkamāko kafiju no plaša dzērienu klāsta, papildinot kafiju ar dažādām piedevām, piemēram, karameļu vai kādu citu sīrupu. Steidzīgo pilsētnieku ērtībām un brokastošanai katru rītu būs pieejamas svaigas un uz vietas veikalā ceptas smalkmaizītes.

Tāpat jaunais veikals būs piemērota iepirkšanās vieta ikdienā nepieciešamo preču iegādei centra iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, kuru darba vai dzīvesvietas vietas atrodas pašā pilsētas sirdī. Veikalā 127 kvadrātmetru platībā būs pieejamas svaigo augļu un dārzeņu, higiēnas preču, bērnu pārtikas, mājsaimniecības un citu ikdienā noderīgu preču nodaļas. Veikala darba laiks ir no plkst. 08.00 līdz plkst. 22.00.

Grēcinieku ielas veikalā padomāts arī par dabai draudzīgiem risinājumiem. Tāpat kā visās jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā veikalā izmantots energoefektīvais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 117 trīs formātu veikali: 30 Rimi hipermārketi, 41 Rimi lielveikals un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.